Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
59,370 results
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 03:01
Třetí únorový víkend zve opět především na masopusty. Pokud jste se ho však v uplynulých týdnech už zúčastnili, můžete vyrazit třeba na interaktivní výstavy a pohrát si se stavebnicí. Navštívit můžete také pohádkové představení, při kterém obeplujete celou zeměkouli. A speciální program chystají na jarní prázdniny zoologické zahrady.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 02:35
Už dávno odzvonilo časům, kdy se muž ženě galantně dvořil, nosil jí květiny ke dveřím a posílal zamilovaná psaníčka. V dnešní zrychlené době se seznamování stalo sprintem, během kterého chceme ihned najít životního partnera bez jediné chybičky. Pokud stále hledáte toho pravého, pak zkuste přistoupit na nová pravidla seznamování.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 02:34
V noci ze středy na čtvrtek bylo v jižních Čechách ukončeno digitální vysílání komerčních televizních stanic v rámci první generace pozemního digitálního vysílání. Nově tak lidé programy naladí již pouze v rámci standardu DVB-T2. Vyplývá to z informací Českých radiokomunikací, které mají šíření DVB-T2 signálu v tuzemsku na starosti.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 02:04
Jedním z motivů střelby v německém Hanau, která si v noci na čtvrtek vyžádala deset mrtvých, byl odpor z migrantům. Naznačil to bulvární list Bild, který informoval o tom, že 43letý pachatel střelby Tobias R. zanechal ve svém bytě dopis s přiznáním k činu. Před činem také zveřejnil na internetu video. Policie se k motivu zatím nevyjádřila.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 01:47
Historické filmy často nekopírují přesně dějiny, i tak ale lákají diváky po celém světě. Prostřednictvím kina nebo televize se můžete dozvědět o dávných příbězích, které by možná byly zapomenuty, kdyby je filmaři neoživili. Vybrali jsme deset historických snímků, se kterými můžete strávit naučný večer.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 01:00
Ve světě vysoké politiky, mafie bílých límečků a organizovaného zločinu se odehrává slovenský film Sviňa. K největším videoherním legendám patří modrý superrychlý Ježek Sonic. Kozloni jsou hrdiny animovaného filmu Mosley. O tom, že přání sjednotit dva rozdílné světy, může být slepou uličkou, je film Chvění. Velký film o Velké válce je podtitul srbsko řeckého filmu Král Petr I.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 00:35
Americký prezident Donald Trump si do funkce úřadujícího šéfa tajných služeb (DNI) vybral současného velvyslance Spojených států v Německu Richarda Grenella. Šéf Bílého domu o tom informoval na Twitteru. Grenell ve funkci nahradí Josepha Maguira. Grenell byl Němci opakovaně kritizován, že se v vměšoval do vnitroněmecké politiky.

Personal Care

Household Products

Business Issues

Trends

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Information Technologies

Regions

Job Titles