Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
15,820 results
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/27/2020 06:25
Більше третини українських громадян вважають, що їхні доходи впродовж дії карантину, спричиненого пандемією COVID-19, скоротилися. Так зазначає голова ради Незалежної асоціації банків України Роман Шпек. У той же час, на його думку, існує лише 1% громадян, які зазначають, що їхні статки в цей період стали більшими, ніж були раніше.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/27/2020 05:13
Новий аналіз місця однієї з наймасовіших битв в Європі показав, що 1400 осіб, загиблих у цьому районі, не були воїнами, які брали участь у жорстокій сутичці, це були торговці, які потрапили в засідку, і яких безжально вбили 3250 років тому.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/27/2020 05:10
Стильні чоловічі та жіночі образи вдало доповнюються оригінальними за формою годинниками, каблучками, браслетами, сережками чи кулонами з ланцюжками. При їх покупці обов'язково враховуються умови використання, особисті смаки та естетичні переваги людей. Сучасні виробники пропонують різноманітні аксесуари, які відрізняються кольоровими відтінками та якістю використаних матеріалів.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/27/2020 03:50
Вчені з ESRF (Гренобль, Франція) і Копенгагенського університету (Данія), визначили склад червоного і чорного чорнила в староєгипетських папірусах, які були написані приблизно у 100-200 роках нашої ери, що призвело до кількох гіпотез про письмові методи того періоду.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/27/2020 02:45
Україна могла б використовувати досвід Польщі і оновити свій авіаційний парк шляхом закупівлі американських винищувачів F-16. Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-полковник Сергій Дроздов.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/27/2020 02:09
2020 рік можна назвати роком великих сподівань. І користувачі, і ринок чекають від технологічних компаній якихось феєричних проривів, яких, будемо чесні, дуже давно не було. Від Xiaomi та інших китайських брендів чекають перших якісних смартфонів з фронтальною камерою,що міститься під дисплеєм, а від Apple – абсолютно нового продукту. І ось, на радість таким фанатам, була розкрита ймовірна дата виходу перших «розумних» окулярів «яблучної» компанії.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 11:15
Відпочинок і оздоровлення цього року на Закарпатті, як, мабуть, і в інших регіонах, відбувалися у надзвичайно складних умовах. Гальмівним чинником стали обмеження через стрімке зростання кількості хворих на COVID-19 навесні та влітку. І щойно на певний час ситуацію вдалося стабілізувати, зменшивши загрози, регіон широко відчинив двері українцям, радуючи їх традиційними принадами і гостинністю. Однак літній сезон активних подорожей швидко минув, так і не давши бажаних прибутків. А тут і осінь поновила сплеск захворюваності, що поставило під загрозу зимовий сезон.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 11:13
Нещодавно Президент України Володимир Зеленський підписав важливий Закон №895-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів відносно мораторію на стягнення майна громадян України, наданого у якості забезпечення кредитів у іноземній валюті». Так мораторій на будь-які дії, спрямовані на забирання нерухомості, яку було куплено за валютною іпотекою, продовжено. Але ця норма буде чинною лише до 21 квітня 2021 року. Потім усі, хто не погасив боргу, змушені будуть розпрощатися зі своїм житлом.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 11:09
Рахункова палата завершила перший за всю історію незалежності України аудит Верховної Ради. Як повідомила пресслужба з посиланням на голову Рахункової палати Валерія Пацкана, звіт про підсумки аудиту було затверджено на засіданні відомства.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 11:05
Коли ми чуюємо слово «галактика», то уявляємо щось схоже на Чумацький Шлях (галактика, у якій розташована Сонячна система) – спіральну структуру з декількома рукавами. Але в реальності, як заявляють учені, галактики дуже відрізняються одина від одної за формою.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 10:58
«Ще вивчаючи міфи Стародавньої Греції, я хотіла прочитати або прослухати міфи України. Пізніше, вже дорослою, купила книжку Валерія Войтовича «Міфи та легенди давньої України». Цікаво, але дуже серйозно. Хотілося, щоб було написано простіше, як казка або легенда. І ось нам з дочкою трапилася книжка «Петрусь химородник», казка про український міфічний світ. Але майже без малюнків. Добре, що з’явилася віртуальна країна міфічних істот. Чудова графіка, описи, актори так читають про кожного героя, що вони оживають. Дуже цікаві завдання. Дитина задоволена, і мамі цікаво». «Чудовий проєкт! Шкода, що ми так мало знаємо про докорінні вірування! А чужі міфи вчимо змалечку».
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 10:28
В Україні відбулися чергові місцеві вибори. Вони пройшли за пропорційною системою з відкритими списками. Загалом у нашій державі та поза її межами ці вибори характеризують як чесні й демократичні. Посли країн «Великої сімки», вітаючи українців із реалізацією свого демократичного права голосу, зазначили, що це демократія в дії, коли громадяни беруть безпосередню участь у житті своїх міст і регіонів.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 09:24
Під час голосування за кандидатів на посаду міського голови Черкас, за результатами опитування «Савік Шустер-студії» та телеканалу «Україна-24», 32,66% виборців віддали голоси за діючого міського голову Черкас Анатолія Бондаренка (партія «За майбутнє»), 19,84% — за підприємця Віктора Євпака («Голос»).
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 09:13
У Словаччині турист, прогулювався околицями міста Пьештяні, знайшов багатий скарб срібних монет XIII-XIV століть під вирваним з коренем деревом. Про знахідку він повідомив владі, за що отримає нагороду.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 08:44
Світ динозаврів, які перестали існувати на Землі півтори сотні мільйонів років тому, знову повернувся на Закарпаття: у селі Яноші на Берегівщині цієї суботи відкрито Парк Юрського періоду. Десятки доісторичних істот розташувалися на площі у 2 гектари й зустрічають відвідувачів. Не просто зустрічають, а й розповідають багато про себе та свою епоху: біля кожного створіння, які вражають формою і величиною, на стендах є докладна інформація.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 08:44
Визначальний чинник, який впливає на ринок первинного житла, — попит на нього. Тож коли другого місяця жорсткого карантину в Україні купівельна спроможність населення різко впала, за інформацією самих компаній-забудовників, активність на ринку знизилася на 40%. Однак навесні й улітку 2020 року сформувався так званий відкладений попит. І як прогнозували тоді фахівці Національного банку України, справжній попит мав стати відчутним восени.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 10/26/2020 08:35
Цінна і потрібна техніка з’явилася на балансі комунального підприємства «Сумитеплоенергоцентраль». Спільним коштом кількох депутатів Сумської міської ради придбано сучасний генератор, завдяки якому в місті якісно дезінфікуватимуть лікарняні, освітні, дошкільні заклади, а також житлові приміщення.

Health Care

Health and Wellness

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Insurance

Information Technologies

Job Titles

Legal and Regulatory

Political Entities

Sources

Strategic Scenarios

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications