Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
14,897 results
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/28/2020 02:48
Американські вчені вирішили вивчити потенційні шляхи поширення коронавірусної інфекції, що провокує хворобу COVID-19, і запустили дослідницьку програму Biobot, яка повинна допомогти у визначенні небезпек, пов'язаних зі стічними водами. Вчені з’ясували, що коронавірус, здатний передаватися через каналізацію, і цей факт викликає серйозне занепокоєння у авторів програми.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 15:18
Анатолій Резніков — досвідчений лікар-епідеміолог, кандидат медичних наук, викладач Рівненської медичної академії. Прислухатися до його фахових рекомендацій варто кожному. До речі, вони дисонують із псевдопорадами, що переповнюють інтернет. Тому не ведіться на шахрайські заробітки — слухайте і чуйте фахівців.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 15:08
Оголошення надзвичайної ситуації на Харківщині, ухвалене 21 березня рішенням обласної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, жителі регіону сприйняли по-різному, але із занепокоєнням і тривогою. Область долучилася до списку регіонів, де виявлено хворих на коронавірусну інфекцію. Щоправда, харків’янка, дружина одного із заступників голови Харківської облради, в якої підтверджено COVID-19, перебуває в Київській області. Її чоловіка через високу температуру і погане самопочуття госпіталізували в Києві. Встановлюють осіб, з якими спілкувалося подружжя після повернення з Європи.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 14:08
У традиційних кліматичних прогнозах синоптики завжди нагадують про норовливий характер першого місяця весни. Але цьогорічний березень увійде в історію метеорологічних служб із новим доповненням про глобальну пандемію. Непрогнозоване, несподіване лихо кинуло людству виклик. Наслідки його катастрофічні. Може, вони нарешті витверезять розробників нових видів зброї й тих, хто використовує її для здійснення загарбницьких намірів. Адже одного разу з лабораторної пробірки може втекти такий вірус, що протидіяти йому за короткий час стане нікому.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 13:44
За два тижні до Великодня, який християни західного обряду цьогоріч святкуватимуть 12 квітня, швейцарські кондитери налагодили виробництво одного з символів свята – шоколадних зайців у захисних масках.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 13:37
11,8 млн гривень вже повернуто до Державного бюджету України за підсумками масштабної перевірки правильності надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим, що проводилася за підтримки Світового банку в Україні в рамках проєкту «Справедлива підтримка».
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 13:26
В ужгородському мікрорайоні Доманинці ось третій день поспіль немає інтернету, що його має забезпечувати компанія «Укртелеком». Для кількатисячного, з приватною забудовою району – ціла біда.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 13:20
Нині в світі є потужності для зберігання сирої нафти на рівні 1,6 млрд барелів, а, за прогнозами аналітиків, до липня 2020 року буде видобуто 1,8 млрд барелів. Все це безумовно позначиться на цінах на нафту, які й без того залишаються доволі низькими. Тому виробники будуть вимушені скороти обсяги видобутку «чорного» золота.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 12:53
Педагоги Лисичанської середньої школи No 7 не лише організували дистанцiйне навчання для виконання освiтнiх програм для свої учнів, а й готуються до впровадження інтелектуальних розробок та новинок після участі у другому навчальному інтенсиві проєкту «Освітній марафон».
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 12:03
Останні події, пов’язані з карантином в Україні, спонукають торговельні мережі працювати у незвичному режимі. Проте деякі з них безпідставно підвищують ціни на продукти харчування та предмети першої необхідності й наживаються на цьому. «Урядовий кур’єр» попросив директора Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексія ДОРОШЕНКА прокоментувати ситуацію, яка склалася на цьому ринку, і прояснити інші питання розвитку ринку продуктів харчування в Україні.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 10:56
На Закарпатті впроваджуються додаткові обмежувальні заходи, які узгоджуються з рішенням Кабінету Міністрів України запровадити на всій території режим надзвичайної ситуації ще на 30 днів.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 10:49
Кошти у сумі 480 тисяч гривень виділено для придбання апарату штучної вентиляції легень, а також 41 тисяч гривень спрямовано на здійснення заходів з запобігання та поширення, локалізації спалахів епідемії та пандемії коронавірусної хвороби.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 10:41
У інфекційній лікарні Мирнограду Донецької області фахівці лабораторно підтвердили у 55-річної жительки Бахмута факт захворювання коронавірусом. За повідомленням з медичного закладу, жінка зараз перебуває у стані середньої тяжкості із позитивною динамікою. Це вже другий зафіксований випадок COVID-19 на території регіону, а перший майже десять днів тому виявили у Маріуполі в чоловіка, який напередодні повернувся з Єгипту. Зараз, як свідчать медики, потерпілий від небезпечної інфекції почуває себе задовільно.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 10:36
Як повідомив на брифінгу міський голова столиці Віталій Кличко, станом на ранок 27 березня кількість людей із підтвердженим діагнозом зараження на коронавірусну інфекцію у столиці, на жаль, сягла 55.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 10:31
Підозру у правоохоронців викликало поштове відправлення на ім’я одного з ув’язнених, який утримується в державній установі «Старобільський слідчий ізолятор». Передачу перевірили, і виявили, що психотропну речовину PVP напівпрозорого кольору було ретельно замасковано у пакеті з кухонною сіллю. Наркотик правоохорнці вилучили і направили для проведення експертного дослідження.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 10:19
Незважаючи на пандемію коронавірусу, життя йде своїм ритмом. Ось і 27-річна жителька села Степанці Канівського району на Черкащині, яка чекала народження дитини, сподівалася, що все йде за планом і термін пологів ще не настав. Однак вийшло інакше, і родичам довелося викликати машину екстреної медичної допомоги. Аби прискорити транспортування вагітної, своїм авто поїхали назустріч. Ось і машина швидкої. Швиденько пересадили жінку й поїхали до центральної районної лікарні.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 03/27/2020 09:52
На позачерговому засіданні Київради ухвалили важливе для столиці рішення на підтримку в період карантину малого й середнього бізнесу. Про це під час брифінгу 27 березня повідомив столичний міський голова Віталій Кличко.

Health Care

Health and Wellness

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Insurance

Information Technologies

Job Titles

Legal and Regulatory

Political Entities

Sources

Strategic Scenarios

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications