Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
71,596 results
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 10/23/2020 02:58
У Варшаві увечері 22 жовтня відбувся масовий протест у зв’язку з рішенням Конституційного суду, яке ще більше посилює заборону абортів.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 10/23/2020 02:50
Слідчі Служби безпеки України розкрили протиправний механізм, організований топменеджментом міжнародного аеропорту "Бориспіль" під час закупівлі послуг з капітального будівництва об'єктів транспортної інфраструктури.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 10/23/2020 02:13
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства "категорично не підтримує" рішення про закупівлю Київською міською державною адміністрацією в лізинг двохсот автобусів виробництва білоруського заводу МАЗ без оголошення тендеру і без залучення вітчизняних виробників.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 10/23/2020 02:00
"Українська правда. Життя" вирішила поговорити з блогеркою про виклики та складнощі такої роботи, а також спробували розвінчати стереотипи, якими обросла професія, яку хочуть обрати чи не всі школярі.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 10/23/2020 01:44
Соціальні мережі Facebook і Twitter заблокували сторінки українця Андрія Теліженка, який допомагав особистому адвокату президента Трампа Рудольфу Джуліані збирати в Україні інформацію, яка могла б нашкодити колишньому віцепрезиденту Джо Байдену на виборах 2020 року.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 10/23/2020 01:00
Зеленський заявив, що не планує вертатись до суворого карантину, Стало відомо, хто з нардепів найбільше заробив у вересні — актуальні новини 22 жовтня.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 10/23/2020 00:12
Під час президентських дебатів, що відбулися у США в ніч на п’ятницю (за київським часом) кандидати Дональд Трамп та Джо Байден присвятили частину часу міжнародним питанням.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 10/22/2020 22:57
Президент США, кандидат в президенти від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що його суперник, кандидат від Демократичної партії Джо Байден повинен пояснити походження "$3,5 мільйонів отриманих від Росії".
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 10/22/2020 22:30
Напередодні 50-річного ювілею телескопа "Українська правда" відправилася в обсерваторію, щоб вивчити його пристрій, дізнатися принцип роботи і зрозуміти, навіщо і кому все це потрібно. (рос.)
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 10/22/2020 20:44
Постійний представник США при ОБСЄ Джеймс Гілмор під час засідання Постійної ради ОБСЄ у Відні наголосив, що Сполучені Штати закликають РФ виконати свої зобов'язання у рамках Мінських домовленостей та вивести свої сили й озброєння з України.

Health Care

Health and Wellness

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Insurance

Information Technologies

Job Titles

Legal and Regulatory

Political Entities

Sources

Strategic Scenarios

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications