Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
71,555 results
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 14:22
Více než čtyři sta pilotů se připojilo k žalobě na výrobce letadel Boeing za „finanční a další ztráty“ v souvislosti se dvěma haváriemi strojů 737 MAX, které si vyžádaly celkem 346 obětí a vedly k uzemnění tohoto typu letounu. V žalobě tvrdí, že výrobce „bezprecedentním způsobem zakrýval konstrukční nedostatky typu,“ uvedl server Business Insider.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 11:27
K řadě obětí nebezpečné cesty chudých Středoameričanů za lepším životem ve Spojených státech přibyly o víkendu další dvě - otec s malou dcerkou. Dvojice se utopila při pokusu rodiny o ilegální přechod řeky Rio Grande, která tvoří přírodní hranici mezi Mexikem a USA. Tragédie na rozdíl od jiných podobných otřásla veřejností kvůli fotografii utonulých.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 11:23
Jednou z možností, jak prožít část volných dnů v době dovolené či prázdnin a zjistit, co všechno obnáší život na vesnici - a navíc v horách, je návštěva statku nebo farmy. Třeba ekofarmy Bovine v Heřmanovicích na Krnovsku v drsné přírodě Hrubého Jeseníku, kde hospodaří manželé Iveta a Tomáš Svobodovi.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 10:41
Trest dvou let vězení pro strážníka ústecké městské policie Pavla Jindru za napadení a zranění spoutaného muže ve služebním autě změnil ve středu odvolací Krajský soud v Ústí nad Labem na podmíněný s odkladem na tři roky. Původní verdikt okresního soudu o nepodmíněném trestu označil za nepřiměřeně přísný. Muž skončil se zlomeninami v obličeji a poraněným okem, má prý trvalé následky.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 10:40
Zpěvačka Sheryl Crow se teprve jedenáct let po požáru archivů studií Universal dozvěděla, že byly zničeny originály jejích nahrávek včetně alb Tuesday Night Music Club a The Globe Session. Zničené byly i nahrávky jazzmana Duka Ellingtona nebo hvězdy rock´n´rollu Buddyho Hollyho. Několik umělců už se se studiem soudí, že neochránilo dobře záznamy.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 10:16
Místopředseda ČSSD Michal Šmarda, kterého sociální demokraté zatím neúspěšně nominovali na post ministra kultury, prý na funkci nelpí. V rozhovoru pro Právo řekl, že resort by si po měsíci a půl chaosu zasloužil stabilitu. Šmardu ČSSD navrhuje místo Antonína Staňka, který podal demisi, již však prezident Miloš Zeman zatím odmítá přijmout.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 09:46
V březnu zatýkali starou dámu policisté v Essexu, minulý víkend k netradičnímu zákroku přistoupili policisté na předměstí Manchesteru. Dvaadevadesátiletá Josie Birdsová si přála být alespoň jednou za život zatčena, policisté ji proto naoko obvinili z krádeže a v poutech odvezli k výslechu. Navzdory jejímu přání však starou dámu nezavřeli do cely, ale nabídli jí čaj a koláčky.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 09:45
Policie ve státě Georgie pátrá po ženě, která přivedla na svět holčičku a v igelitovém pytli ji pohodila u města Cumming, asi 56 kilometrů od Atlanty. Část videozáznamu, na němž je zvláštní nález zachycen, policie zveřejnila na sociálních sítích. Jeho prostřednictvím se pokouší zjistit identitu dítěte a jeho rodičů, uvedla televize Sky News.

Financial Services

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Information Technologies

Job Titles

Legal and Regulatory

Political Entities

Sources

Strategic Scenarios

Trends

Hints:

 • Actions
  • Bookmark and Share: Allows you to Bookmark the page for easy future retrieval and sharing with colleagues
  • Email: Opens a pop-up window where you can write a message to the recipient of the email
  • Copy URL: Copies the URL of the requested document for pasting in an email or other document
  • Previous Versions: Only shown if essentially the same document has been republished
 • Saved Searches and Alerts
  • Save your search for later viewing & updates by clicking the blue "Save" button to the right of the search box. 

Click here for more info on Search Results.