Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
14,483,828 results
You did not enter any search terms or parameters. Please go to the advanced search form and try again.
Ačiū draugams ir bendradarbiams už gimtadieninius sveikinimus mums ir mūsų skaitytojams! Br. Algis Algirdas Malakauskis. Internetinis dienraštis Bernardinai.lt šiemet mini savo 15-os metų gimtadienį. Mes broliai pranciškonai labai džiaugiamės, kad ši svarbi brolių pranciškonų misija Lietuvoje jau gyvuoja tiek metų ir tikime, kad gyvuos ir ateityje. Gimtadienio proga yra priimta ko nors linkėti ir dovanoti. Mes linkime ir toliau nagrinėti aktualius klausimus, kelti dialogą, skleisti pozityvią ir šviesią, viltingą žinią. Ir apie dovanas. Labai norėtume 15-os metų proga surinkti Bernardinams.lt 15 tūkstančių eurų. Todėl kviečiame visus geros valios žmones pagal galimybes prisidėti prie šios iniciatyvos. Beje, gera pradžia jau padaryta. Padėkos
Singapore Business Review 10/13/2019 18:00
Submitted By:. Staff Reporter. Case Study:. No. Rents are largely expected to trend downwards due to weakening manufacturing and trade. This chart from Edmund Tie & Co. reveals that industrial upper storey rents are forecasted to have fallen 0.75% QoQ between the $1.38 to $1.58 range in Q3. First-storey rents are also projected to have fallen 0.5% QoQ to the $1.73 to $1.98 range.
Apaštalinis nuncijus Petar Rajič. Tomo Vitkausko nuotrauka. Liepos pradžioje į Lietuvą atvyko naujasis apaštalinis nuncijus arkivyskupas Petras Rajičius. Pas mus arkivyskupas sugrįžo po dviejų dešimtmečių, 1996–1998 m. jis ėjo nunciatūros Vilniuje patarėjo pareigas, tad susipažindami su ekscelencija, taip pat klausėme, ar Lietuva pasikeitė, kokia mūsų vieta Visuotinės Bažnyčios žemėlapyje, kokie iššūkiai ir darbai laukia sugrįžus į Lietuvą? Norėtume su Jumis, Ekscelencija, artimiau susipažinti. Ar galėtumėte papasakoti apie save, iš kur Jūs kilęs, koks buvo Jūsų kelias link Dievo ir į Bažnyčią? Atsakant į šį klausimą, turiu pradėti nuo savo kilmės. Mano tėvai yra kroatai, gimę šiandieninėje Bosnijoje ir Hercegovinoje. Pasaulį jie išvydo 1930.
Unsplash.com nuotrauka. Straipsnis perpublikuojamas iš 6-ojo 2019 m. žurnalo numerio. Šių dienų jaunimas yra apibūdinamas kaip nepriklausomas, savarankiškas ir idealistiškas. Dažnai girdime sąvokas „naujoji karta“, „tūkstantmečio vaikai“ ir t. t., tačiau ką jos iš tiesų reiškia? Kokią įtaką jauniems žmonėms daro tai, jog šiandien beveik visose įmanomose srityse jie turi galimybes, kurių jų tėvai ar seneliai net negalėjo įsivaizduoti? Apie tai ir daug daugiau kalbamės su klinikine psichologe, tarptautinių jaunimo mokymų vadove IEVA SAKALAUSKAITE. Pagal visame pasaulyje žinomą kartų teoriją šiuolaikinis jaunimas yra priskiriamas Y ir Z kartoms. Kaip manai, kokie yra pagrindiniai skirtumai tarp šių 2 kartų ir ankstesniųjų? Kartas vienija panašūs.
Grupo Metrópoli (Mexico) 10/13/2019 17:51
Guadalupe NL.-El Municipio de Guadalupe se posiciona como generador de empleos en Nuevo León, a través de la realización de Ferias de Empleo, donde se ha vinculado a 6 mil personas con empresas y comercios que requieren nuevo personal. De este universo, 3 mil buscadores han logrado colocarse en algún empleo, con el cual mejorarán […]. La entrada aparece primero en .

Financial Services

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Information Technologies

Job Titles

Legal and Regulatory

Political Entities

Sources

Strategic Scenarios

Trends

Hints:

 • Actions
  • Bookmark and Share: Allows you to Bookmark the page for easy future retrieval and sharing with colleagues
  • Email: Opens a pop-up window where you can write a message to the recipient of the email
  • Copy URL: Copies the URL of the requested document for pasting in an email or other document
  • Previous Versions: Only shown if essentially the same document has been republished
 • Saved Searches and Alerts
  • Save your search for later viewing & updates by clicking the blue "Save" button to the right of the search box. 

Click here for more info on Search Results.