Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
15,470 results
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/04/2020 03:28
Оскільки команду Міністерства охорони здоров’я на рівні заступників міністра повністю сформовано (уряд учора призначив першого заступника міністра та ще двох заступників), медичну реформу буде пришвидшено.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/04/2020 03:22
За добу, що минула, у Києві на коронавірус захворіло ще 77 людей. З них 15 — медики. Загалом нині у столиці підтверджений діагноз захворювання на COVID-19 мають уже 3210 осіб.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/04/2020 02:21
Європарламент, як і решта євроінституцій, у зв’язку з епідемією коронавірусу перейшов на дистанційну форму роботи. Євродепутати беруть участь у засіданнях комітетів і пленарних сесіях онлайн. Домашня обстановка, безперечно, розслабляє навіть євродепутатів. Це днями довів парламентарій від Ірландії Люк Фланаган, який вирішив виступити під час дебатів у комітеті Європарламенту з питань сільського господарства щодо довгострокового бюджету ЄС. Щоправда, всю серйозність його слів було трохи нівельовано тим, що, як змогли побачити всі, хто брав участь у дебатах або стежив за ними, Люк Фланаген був… без штанів.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/04/2020 02:13
Влада європейських міст має діяти рішучіше, якщо хоче скористатися велосипедним бумом, спричиненим пандемією коронавірусу, й запровадити зміни до міської транспортної інфраструктури. Такого висновку дійшли учасники вебінару, проведеного у Всесвітній день велосипеда.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/04/2020 02:12
Понад два місяці перебування на самоізоляції. Чи стали вони нездоланною перепоною для майстрів образотворчого мистецтва в їхньому самовираженні? Як відбилися на їхній творчості? Якими є образи, створені в цей період? Що зроблено?
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/04/2020 02:09
Бельгія переходить до третьої фази виходу з карантину. Вона передбачає, що з 8 червня у країні відновлять роботу ресторани й бари. Про це заявила прем’єр-міністерка країни Софі Вільме. Окрім цього, Бельгія дозволить своїм громадянам подорожі до країн-членів ЄС із 15 червня. «Це буде ключовим у зміні наших підходів до поширення пандемії», — наголосила очільниця уряду. За її словами, уряд почав боротьбу з коронавірусом «із заборони на все, потім було дозволено лише деякі заходи», а з 8 червня до бельгійців «повернеться свобода».
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/03/2020 09:59
Загальна кількість міських, селищних та сільських рад в Луганській області нині вп’ятеро менша, ніж до реформи. Про економічний, соціальний стан громад, їхні перспективи, а також про те, як вони переживають наслідки карантину, спричиненого пандемією COVID-19, в ексклюзивному інтерв’ю «Урядового кур’єра» з виконавчим директором Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталією БОЙКО.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/03/2020 09:49
Коли новація Боровецької територіальної громади, що на Житомирщині, кілька років тому стала переможцем загальноукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», чимало колег зацікавилися новинкою і навіть відвідали Борову, щоб наочно побачити, як це працює.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/03/2020 09:34
…Пригадую екскурсію до філії Національної бібліотеки імені Вернадського, що на вулиці Володимирській. Унікальні рукописні видання, інкунабули, стародруки, перші газети й музичні раритети, художня збірня. І уже під кінець екскурсії наші погляди зупинилися на розкладених на столах книжках і журналах, за читання яких за радянських часів дуже легко було загриміти подалі від України. І серед них чимало номерів журналу «Лис Микита».
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/03/2020 09:00
У Людмили Гургач щойно з’являється вільна хвилинка, одразу ж береться до бісероплетіння чи малює ескізи. Проте любі цій багатогранній креативній натурі малювання, плетіння спицями і гачком, моделювання одягу, східні танці, спів у хорі й навіть робота тренером з белідансу.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/03/2020 08:41
У Мінрегіоні пройшла онлайн-конференція для ЗМІ «Борги населення за комунальні послуги: як аналізувати проблему», яку проводили заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська та керівник Офісу підтримки реформ Міністерства Юлія Перчук.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/03/2020 08:38
Люди настільки втомилися від карантинних обмежень, що послаблення карантину сприйняли як цілковиту його відміну. У Харкові сьогодні вже мало зустрінеш мешканців з масками на обличчі. Якщо раніше в міському транспорті в салоні тролейбуса чи трамвая можна було побачити 3-4 пасажирів без індивідуальних засобів захисту, то нині ця ситуація виглядає навпаки. В дворах багатоповерхівок, на дитячих майданчиках, у парках та скверах збираються багатолюдні компанії, влаштовуючи імпровізовані пікніки, відзначення сімейних та інших свят, або й просто для спілкування.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/03/2020 08:37
На миколаївському підприємстві здійснено ремонт багатоцільового буксиру «Маршал». Це судно — єдине в Україні, оснащене устаткуванням для ліквідації наслідків розливу нафти на воді. Як йдеться в сюжеті телекомпанії Суспільне, на підприємство буксир зайшов понад три місяці тому. За цей час спеціалісти відремонтували гвинтово-рульовий пристрій правого борту, провели повне обстеження і профілактику всіх систем судна.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/03/2020 08:35
Цьогорічні випускники тернопільських шкіл не хочуть прощатися зі своїми шкільними роками буденно. Вони прагнуть традиційного випускного вечора. Відчути радість такого свята їм на перешкоді став карантин. Аби не скасовувати врочисті заходи для випускників загальноосвітніх шкіл, ще в травні їхні батьки зареєстрували петицію на єдиному сайті електронних петицій міської ради. У ній вони, серед іншого, просили прийняти нормативно-правові акти, які б дозволили та визначили формат проведення урочистої ходи випускників, урочистого вручення медалей та атестатів, випускних вечорів у світлі теперішніх реалій.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/03/2020 08:33
З 1 червня 2020 року в Україні запущена система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Це 50 камер, які поки що запрацювали в Києві та Київській області. І це лише перший етап втілення такої системи.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 06/03/2020 08:08
В Україні заплановано запровадження проекту переведення важливого для людей документа — трудової книжки — у електронний режим. Це дозволить вести облік трудової діяльності українців саме в сучасному, електронному вигляді. І задля цього через три місяці після запуску такого пілоту в нас запрацюють і нові соціальні сервіси.

Food and Human Nutrition

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Commodity Prices

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Information Technologies

Legal and Regulatory

Products - Animal

Products - Plant

Political Entities

Strategic Scenarios

Sources

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications