Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
1,890 results
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/17/2019 05:17
Три роки тому на Сумщині з’явився перший центр з надання безоплатної правової допомоги. Відтоді її одержали 2759 жителів області, а центри зараз працюють у Сумах, Конотопі, Охтирці та Шостці.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/17/2019 05:16
Зранку вийшла стаття в Financial Times, в якій я коментую справу ПриватБанку та, нібито, наголошую, що ми шукаємо компроміс у цьому питанні. Статтю одразу передрукували українські ЗМІ, які від себе додали, що Уряд веде переговори з пошуку компромісу з цього питання. Про це Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав на своїй сторінці у Facebook.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/17/2019 04:50
У музеї книги та друкарства древнього Острога з’явився Шевченківський «Кобзар»… китайською мовою. Цей подарунок поповнив унікальну музейну колекцію «Кобзарів», найстарішим із яких вважається празький (1876 рік).
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/17/2019 04:40
Чи думав чех Іван Клічник, який у 1895 році збудував млин-вітряк у селі Красносілля Гощанського району на Рівненщині, що сьогодні його «дітище» стане унікальною локацією? А він став: 10 років тому в начальника управління культури та туризму місцевої райдержадміністрації Анатолія Івасюка виникла ідея організувати тут фестиваль народної творчості «Красносільські вітряки». Й запросити на виступ колективи з усієї області. Так і зробили. Затим – знову й знову. Торік фестиваль перетворився на всеукраїнський. А нині на 10-ий, ювілейний, символічно з’їхалися колективи з 10-ти українських областей та зі столиці: автентика притягує, неначе магніт!
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/17/2019 04:34
У Сумському міському парку імені Івана Кожедуба відбувся фестиваль «Друг з притулку», в ході якого організатори волонтери місцевого товариства захисту тварин шукали господарів для безпритульних собак, а водночас дім для утримання цуценят і котів.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/17/2019 03:55
У кінці 2017 року американським держорганам було заборонено використовувати програмне забезпечення, створене «Лабораторією Касперського». У цих обмежень не було певних термінів. Нині ця заборона стала безстроковою.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/16/2019 11:38
В обласному центрі Закарпаття в межах святкування Днів міста провели зустріч з нагоди 100-річчя з часу офіційного вжитку нинішньої назви міста Ужгород. Адже її почали використовувати лише з 1919-го — з часу входженням краю під назвою Підкарпатська Русь до складу Чехословаччини. Раніше послуговувалися угорськомовним відповідником Унгвар.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/16/2019 11:38
Недавно фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва провів у Києві круглий стіл щодо запровадження ринку землі. На ньому презентували результати соціологічного дослідження, проведеного спільно з Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/16/2019 11:38
Поліпшення бізнес-клімату, збільшення інвестицій, боротьба з контрабандою, спільне кіновиробництво, співпраця в енергетичній галузі, а також подальше проведення реформ — саме такі питання обговорили делегації України та Словацької Республіки в ме­жах офіційного візиту до нашої держави Президента Словаччини Зузани Чапутової.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/16/2019 11:37
Ми постійно стверджуємо, що Україна — морська держава, і формально це справді так. Адже маємо вільний вихід в Чорне й Азовське моря, а в наші порти ще заходять судна з усього світу. Проте, коли проаналізувати здобутки і втрати цього комплексу за роки незалежності, то стає очевидним, що пишатися особливо нічим. Не стало одного з найбільших у світі Чорноморського морського пароплавства внаслідок необдуманих, а інколи й злочинних дій тодішніх державних мужів, фактично втрачено судноремонтні підприємства, на ладан дихає і суднобудівна галузь.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/16/2019 09:47
Лабрадор Террі має відповідні навички і чималий досвід пошуку ретельно замаскованих зброї, боєприпасів чи вибухівки. Вівчарка Вокер завдяки іншим унікальним здібностям вміє відшукати людину, хоч би де та перебувала. Але цього дня згадані та інші чотирилапі помічники поліцейських Донеччини випробували себе ще й у ролі лікарів-реабілітологів для малих пацієнтів. Це відбулося під час відвідин вихованців маріупольського дитячого будинку «Сонечко» кінологічного центру Головного управління Національної поліції України в Донецькій області.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/16/2019 09:34
Черкаські театрали з нетерпінням чекають відновлення приміщення обласного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка після того, як його зруйнував вогонь. Будівельні роботи тривають досить повільно: незабаром мине п’ять років відтоді, як вони розпочалися. Фойє, зал для глядачів, інші приміщення з усіма комунікаціями після пожежі вже відновлено повністю. Як повідомив під час виїзної наради безпосередньо в реконструйованому приміщенні за участі голови облдержадміністрації генеральний підрядник директор ТОВ «ПМ Арсенал» Владислав Мамчур, перша черга робіт, які залишилося виконати, має бути завершена до середини грудня нинішнього року.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/16/2019 09:13
Пенсійний фонд України з вересня починає впроваджувати у тестовому форматі новий електронний сервіс – мобільний додаток «Пенсійний фонд». Відтепер громадяни мають можливість доступу до електронних сервісів Фонду у зручному форматі з мобільних пристроїв – смартфонів та планшетів.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/16/2019 08:33
Давня чеська земля ховає в собі чимало скарбів, які часом буквально валяються під ногами. Нещодавно літній житель селища Челіво, що неподалік від Бенешова, виявив на власній грядці горщик із золотими і срібними монетами XV століття – такий «урожай» підніс йому город, на якому він довгі роки вирощує цибулю.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/16/2019 07:56
Китайська компанія Realme розпочала продаж свого першого смартфона з камерою роздільною здатністю 64 мегапікселів. Наразі Realme XT доступний в Індії, а 17 вересня він з'явиться в Китаї.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 09/16/2019 07:08
Нещодавно німецький автовиробник підтвердив інформацію про те, що в лінійці бренду з'явиться кросовер T-Sport з купеподібним силуетом, який займе місце під T-Cross. У його основу повинна лягти платформа нового Polo. Видання Quatro Rodas повідомило, що Volkswagen має намір випустити ще один «паркетник» –менший і бюджетніший.

Food and Human Nutrition

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Commodity Prices

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Information Technologies

Legal and Regulatory

Products - Animal

Products - Plant

Political Entities

Strategic Scenarios

Sources

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications