Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
59,265 results
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 03:01
Třetí únorový víkend zve opět především na masopusty. Pokud jste se ho však v uplynulých týdnech už zúčastnili, můžete vyrazit třeba na interaktivní výstavy a pohrát si se stavebnicí. Navštívit můžete také pohádkové představení, při kterém obeplujete celou zeměkouli. A speciální program chystají na jarní prázdniny zoologické zahrady.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 02:35
Už dávno odzvonilo časům, kdy se muž ženě galantně dvořil, nosil jí květiny ke dveřím a posílal zamilovaná psaníčka. V dnešní zrychlené době se seznamování stalo sprintem, během kterého chceme ihned najít životního partnera bez jediné chybičky. Pokud stále hledáte toho pravého, pak zkuste přistoupit na nová pravidla seznamování.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 02:34
V noci ze středy na čtvrtek bylo v jižních Čechách ukončeno digitální vysílání komerčních televizních stanic v rámci první generace pozemního digitálního vysílání. Nově tak lidé programy naladí již pouze v rámci standardu DVB-T2. Vyplývá to z informací Českých radiokomunikací, které mají šíření DVB-T2 signálu v tuzemsku na starosti.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 02:04
Jedním z motivů střelby v německém Hanau, která si v noci na čtvrtek vyžádala deset mrtvých, byl odpor z migrantům. Naznačil to bulvární list Bild, který informoval o tom, že 43letý pachatel střelby Tobias R. zanechal ve svém bytě dopis s přiznáním k činu. Před činem také zveřejnil na internetu video. Policie se k motivu zatím nevyjádřila.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 01:47
Historické filmy často nekopírují přesně dějiny, i tak ale lákají diváky po celém světě. Prostřednictvím kina nebo televize se můžete dozvědět o dávných příbězích, které by možná byly zapomenuty, kdyby je filmaři neoživili. Vybrali jsme deset historických snímků, se kterými můžete strávit naučný večer.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 01:00
Ve světě vysoké politiky, mafie bílých límečků a organizovaného zločinu se odehrává slovenský film Sviňa. K největším videoherním legendám patří modrý superrychlý Ježek Sonic. Kozloni jsou hrdiny animovaného filmu Mosley. O tom, že přání sjednotit dva rozdílné světy, může být slepou uličkou, je film Chvění. Velký film o Velké válce je podtitul srbsko řeckého filmu Král Petr I.
Novinky (Czech Republic) 02/20/2020 00:35
Americký prezident Donald Trump si do funkce úřadujícího šéfa tajných služeb (DNI) vybral současného velvyslance Spojených států v Německu Richarda Grenella. Šéf Bílého domu o tom informoval na Twitteru. Grenell ve funkci nahradí Josepha Maguira. Grenell byl Němci opakovaně kritizován, že se v vměšoval do vnitroněmecké politiky.

Food and Human Nutrition

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Commodity Prices

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Information Technologies

Legal and Regulatory

Products - Animal

Products - Plant

Political Entities

Strategic Scenarios

Sources

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications