Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
71,260 results
Novinky (Czech Republic) 06/18/2019 07:39
Dnes se opozice ve Sněmovně dohodla, že vyvolá hlasování o vyslovení nedůvěry vládě zde.Opozice má dost poslanců, aby bylo toto hlasování zařazeno na program jednání. Nemá dost poslanců, aby vládu tímto ústavně stanoveným způsobem svrhla. Ale chce dát najevo svým voličům, a také lidem, kteří v minulých týdnech zaplňovali náměstí českých, moravských a slezských měst a obcí, že je v odporu k vládě vedené trestně stíhaným, podezřelým ze střetu zájmů Andrejem Babišem s nimi zajedno.Reakce oslavence, kvůli němuž se pořádají všechny tyto hromadné a méně hromadné akce, je permanentně známá: Nikdy neodstoupím! Formálně vzato ho k vyslyšení požadavků demonstrantů a sněmovní opozice nic netlačí. Menšinová vláda dál pracuje, komunisté jí dál vyslovují.
Novinky (Czech Republic) 06/18/2019 07:39
Od soboty je pro návštěvníky zpřístupněn důl v Nevřeni, který neobvykle těžil kaolin hlubinným způsobem. Dodnes se zde dochoval pro tuto těžbu typický systém masivních chodeb, které dosahují výšky skoro dvou desítek metrů. Proto také dlouhodobě lákal dobrodruhy, kteří do dolů lezli na vlastní riziko. Obec se tak po letech rozhodla důl zabezpečit a lidem zpřístupnit.
Novinky (Czech Republic) 06/18/2019 07:35
Do Olomouce zamíří na přelomu prázdnin zhruba stovka studentů z celého světa, jejichž hlavním cílem bude učit se českému jazyku. Během čtyřtýdenního kurzu usednou do lavic na půdě tamní Filozofické fakulty Univerzity Palackého (UP) a během Letní školy slovanských studií se ponoří do přednášek i workshopů. Letní škola má ve městě dlouholetou tradici, letos se uskuteční po třiatřicáté. Otevřena bude od 20. července do 18. srpna.
Novinky (Czech Republic) 06/18/2019 07:20
Tým vědců působících v Grónsku zveřejnil alarmující snímek, na němž je vidět psí spřežení brodící se vodou na tajícím mořském ledu. Vědci s pomocí psího spřežení odváželi v polovině června přes zamrzlý Inglefieldův fjord na severozápadě Grónska zařízení z místní meteorologické stanice, rychle tající mořský led ale změnil jejich cestu v nebezpečné dobrodružství, napsal v úterý deník The Guardian.
Novinky (Czech Republic) 06/18/2019 06:56
Pardubická nemocnice nabídla rodině Adama Vyčítala, který skončil v bdělém kómatu po masivním krvácení, k němuž došlo po operaci mandlí, šest milionů korun coby zálohu na odškodnění. Nabídka přišla den poté, co soud definitivně rozhodl, že rodina má nárok na kopii záznamu z předoperačního vyšetření.
Novinky (Czech Republic) 06/18/2019 06:19
Zvláštní případ řešila o víkendu policie v rakouském Sankt Pöltenu, píše server deníku Heute. V noci na neděli si všiml jeden z obyvatel města opuštěného kočárku na náměstí u katedrály. „Na náměstí před katedrálou je opuštěný kočárek. Podívejte se na to,“ zavolal ve čtvrt na čtyři ráno na místní policejní stanici.

Food and Human Nutrition

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Commodity Prices

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Information Technologies

Legal and Regulatory

Products - Animal

Products - Plant

Political Entities

Strategic Scenarios

Sources

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications