Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
191,067 results
CNNTurk (Turkey) 02/26/2020 07:17
Türkiye’nin ilk ve tek özgün gastronomi derecelendirme sistemiyle hazırlanan ‘Ä°ncili Gastronomi Rehberi’ 2020 yayımlandı. Bir yılı aÅŸkın süredir titizlik ve ÅŸeffaflıkla yapılan deÄŸerlendirmeler sonucu Ä°nci kazanan restoranlar düzenlenen davette sahiplerini buldu. Davete yeme-içme dünyasının yanı sıra cemiyet hayatının ünlü simaları da katıldı.Â.
CNNTurk (Turkey) 02/26/2020 07:17
Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş, derbide taraftarlarının açtığı pankartın yasal izinler alınarak açıldığını belirterek, "Yıllardır mottoları 'Seni sevmeyen ölsün' olan, bunu pankartlarına, marşlarına yansıtanlar; sadece kendilerini sevmediklerini söyleyen insanlara nasıl böyle bir suçlamada bulunabiliyorlar gerçekten hayret ediyorum" dedi.
CNNTurk (Turkey) 02/26/2020 06:27
Yeni yargı reformu paketi üzerindeki çalışmalarda sona yaklaşılıyor. Paket kapsamında en dikkat çeken ve binlerce hükümlüye erken tahliye yolunu açacak olan düzenleme ise ceza infaz düzenlemesi… Peki, ceza İnfaz kanunuyla ilgili düzenleme ne zaman yasalaşacak? İşte, kamuoyunda af yasası olarak bilinen taslakla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yapılan açıklama…
CNNTurk (Turkey) 02/26/2020 06:23
Adnan Oktar suç örgütüne yönelik açılan davanın 57. duruşması etkinlik pişmanlık hükmünden yararlanan tutuksuz sanıkların savunmalarıyla başladı. Etkin pişmanlıktan yararlanan Ayça Pars örgüt yapısını anlattı. Pars, Adnan Oktar’ın kendilerine “Bana itaat eden Allah’a itaat ederö dediğini, sorgulanmayacağını söylediğini, mini etek giyilmesini istediği gibi birçok detayı savunmasında ifade etti. İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’nce Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları karşısındaki duruşma salonlarında görülen davaya etkin pişmanlık hükmünden yararlanan 9 tutuksuz sanık ve taraf avukatları katıldı. Örgütün kapatılan televizyon kanalı A9 TV’nin reji sorumlusu sanık Ayça Pars örgütün yapısını anlattı.

Personal Care

Household Products

Business Issues

Trends

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Information Technologies

Regions

Job Titles