Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
13,484 results
Novinky (Czech Republic) 09/20/2019 15:22
Stovky lidí sledovaly v pátek odpoledne nácvik francouzské akrobatické skupiny Patrouille de France v okolí Letiště Leoše Janáčka Ostrava v Mošnově na Novojičínsku. Právě francouzští letečtí akrobaté mají v sobotu a v neděli patřit mezi největší taháky letošních Dnů NATO & Dnů Vzdušných sil Armády ČR, které se na mošnovském letišti konají.
Novinky (Czech Republic) 09/20/2019 14:18
Ruský premiér Dmitrij Medvěděv označil za hloupost tvrzení amerického generála Jeffreyho Harrigiana, že Spojené státy mají plány na vyřazení systému protivzdušné obrany Kaliningradské oblasti. Američanům doporučil, aby se spíše zabývali kvalitou obdobných amerických systémů, které nechránily Saúdskou Arábii před vzdušným útokem na dvě rafinérie.
Novinky (Czech Republic) 09/20/2019 13:52
Švédská aktivistka Greta Thunbergová, která inspirovala hnutí bojující za lepší ochranu klimatu, se v pátek zapojila do protestního pochodu v New Yorku. Tato demonstrace má být vrcholem pátečních akcí, které se konaly po celém světě včetně Česka. V rozhovoru s agenturou AP Thunbergová řekla, že velkou účast na klimatických protestech považuje za vítězství.
Novinky (Czech Republic) 09/20/2019 13:09
Korejské úřady po více než 30 letech odhalily identitu sériového vraha, který v letech 1986 až 1991 zabil nejméně devět žen, uvedl v pátek list the Korea Times. Šestapadesátiletý I Čchun-če si už odpykává ve věznici v Pusanu doživotní trest za znásilnění a vraždu své švagrové z roku 1994. S třemi dalšími vraždami už byl spojen pomocí vzorků DNA.
Novinky (Czech Republic) 09/20/2019 13:04
Britský ministr pro brexit Stephen Barclay řekl v pátek po schůzce s unijním vyjednavačem pro brexit Michelem Barnierem, že se „věci pohnuly vpřed“. Podle Barniera se však v příštích dnech musí ještě udělat „hodně práce“. Výsledek jednání zpochybnil irský ministr zahraničí Simon Coveney, podle něhož je stále velká propast mezi Spojeným královstvím a EU. Brusel prý „stále čeká na vážné návrhy Londýna“.
Novinky (Czech Republic) 09/20/2019 12:50
Orel, vyskytující se v pohoří Gran Sasso, dal název městu L´Aquila, které leží na jeho úpatí. Městu, považovanému do 6. dubna 2009 za perlu regionu Abruzzo, jehož je metropolí. Nad ránem toho dne, kolem půl čtvrté místního času, se ale s obrovskou silou zatřásla zem a pak už zbyly jen oči pro pláč.
Novinky (Czech Republic) 09/20/2019 12:35
Ruský šaman Alexandr Gabyšev, který šel pěšky z Jakutska do Moskvy, aby podle svých slov vyhnal prezidenta Vladimira Putina, byl ve čtvrtek zadržen a převezen na psychiatrickou kliniku na vyšetření. V pátek už byl u příbuzných. Ve svém vyjádření uvedl, že nebyl terčem násilí a nebyla porušena jeho lidská práva, ale bude čelit soudnímu stíhání.
Novinky (Czech Republic) 09/20/2019 11:47
Většina ostravských místních organizací přišla o licenci. Rozhodlo o tom v pátek předsednictvo strany, řekl novinářům ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Návrh na zrušení 17 z 26 organizací v Ostravě předložila moravskoslezská ČSSD, zdůvodnila ho špatným výsledkem strany v posledních komunálních volbách a obavou, že mají mezi členy takzvané černé duše. Ostravská ČSSD tvrzení označila za účelová.

Personal Care

Household Products

Business Issues

Trends

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Information Technologies

Regions

Job Titles