Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
58,280 results
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 12/11/2019 13:31
Укрзалізниця та профспілка залізничників і транспортних будівельників підписали меморандум, згідно з яким працівникам УЗ підвищать тарифні ставки та посадові оклади не менше ніж на 10% у першому кварталі 2020 року.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 12/11/2019 12:58
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на торгах 4 грудня продав мегапул, який складається з активів трьох неплатоспроможних банків, за 303,5 мільйонів гривень.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 12/11/2019 12:21
На офіційному сайті президента виправили переклад комюніке за результатами Нормандської зустрічі 9 грудня в Парижі в частині "заходів з імплементації політичних положень Мінських угод".
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 12/11/2019 11:50
У листопаді підприємства українського автопрому виготовили 544 одиниці автотранспортних засобів - відносно жовтня випуск автотранспорту скоротився більш ніж на 40 відсотків.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 12/11/2019 11:32
Російські окупанти продовжують стріляти всупереч домовленості сторін на Нормандській зустрічі 9 грудня в Парижі встановити до кінця 2019 року режим припинення вогню на Донбасі.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 12/11/2019 11:05
Одеська міська рада звернулася до Кабінету міністрів, Одеської обласної ради та облдержадміністрації з проханням врахувати інтереси Одеси при створенні перспективного плану об'єднаних громад регіону.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 12/11/2019 10:28
Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевої самоврядування, регіонального розвитку та містобудування у середу рекомендував парламенту включити до порядку денного на четвер, і прийняти законопроект, що продовжує дію закону про "особливий статус" Донбасу ще на рік.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 12/11/2019 10:16
Спікер російської Ради Федерації Валентина Матвієнко прокоментувала рішення Виконкому Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) відсторонити Росію від участі в Олімпійських іграх на 4 роки.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 12/11/2019 10:07
Кабінет міністрів на засіданні у середу затвердив правила постачання гарячої води - відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище, ніж 75 градусів Цельсія.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 12/11/2019 09:36
Помічник президента Росії Владислав Сурков назвав слова міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про те, що він нібито "психанув" на переговорах "нормандської четвірки" п'яними фантазіями.

Chemicals - Agricultural

Chemicals - Industrial

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Commodity Prices

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Information Technologies

Legal and Regulatory

Political Entities

Sources

Strategic Scenarios

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications