Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
16,086 results
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 10:33
Зростання з 1 вересня мінімальної заробітної плати до 5 тисяч гривень, передбачене президентським законопроєктом, — це перший етап. Упродовж 2021 року має бути реалізовано наступні етапи підвищення цього показника. Президент України Володимир Зеленський подав на розгляд Верховної Ради законопроєкт «Про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік» щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати до 5 тисяч гривень із 1 вересня цього року.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 10:16
Із 2021 року передбачається подальше поступове прискорення економічного зростання та формування якісного підґрунтя для сталого економічного розвитку в середньостроковій перспективі з урахуванням проведення основних реформ і збереження фінансової стабільності.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 08:51
Артема Гаріна чудово знають не тільки в Сумах, а й в Україні, світі. Він належить до феноменів людської пам’яті, адже входить у десяток найпам’ятливіших людей світу. Його досягнення у царині цифр після коми знака Пі вже стали легендарними і посіли належне місце у рекордних реєстрах. Сьогодні Артем ГАРІН — гість «Урядового кур’єра».
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 08:42
Велика Українська, або Чилова коса біля села Українка Коблевської ОТГ на Миколаївщині давно стала улюбленим місцем для диких туристів. Однак брак елементарних зручностей, обладнаних місць для відпочинку, навісів, спортивних та ігрових майданчиків не сприяли збільшенню туристських потоків до унікального місця. Нарешті активні небайдужі люди, закохані у цей край, проблему розв’язали. На косі на узбережжі Тилігульського лиману зведено екотабір тимчасового розміщення Tylicamp, який уже приймає перших гостей.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 08:35
З мезозойської ери до наших днів зберігся лише один вид колись обширної групи рослин — гінкгових. У часи мезозою ця рослина займала величезні території, й за її будовою тепер судять про рослинний світ тієї епохи. Гінкго дволопатеве (Ginkgo biloba) — одне з найстаріших дерев на нашій планеті. Це єдиний нині живий представник перехідної ланки між папоротями й хвойними.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 08:24
У Миколаївській лікарні швидкої медичної допомоги провели першу операцію із встановлення штучного кульшового суглоба. До цього часу таких операцій не робили у зв’язку із відсутністю відповідних імплантів. Миколаївці змушені були звертатися до клінік в інших містах країни. Цього року депутати Миколаївської міської ради заклали до бюджету та виділили 3,5 мільйона гривень на закупівлю штучних ендопротезів кульшових і колінних суглобів. Цих грошей вистачило на придбання 66 протезів.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 08:14
Крадіжки електричної енергії доволі звичне і поки що не викорінене явище, в тому числі на Сумщині. Знаходяться «винахідники», які, навчені основам фізики, вдаються до хитромудрих прийомів із лічильниками, аби лишень ті гальмували показники. Про це днями повідомив сайт АТ «Сумиобленерго», наголосивши, що працівники комерційної дирекції впродовж першого півріччя нинішнього року склали майже 200 актів більш як на мільйон гривень, у яких зафіксовані ті чи інші порушення правил, що регулюють роздрібний ринок електроенергії.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 08:06
Художній розпис на стінах будинків дедалі більше заохочують не лише великі, а й малі міста. На Тернопільщині в межах волонтерського проєкту «Пізнай себе» в липні в місті Теребовля з’явився мурал на тему торгівлі на ринку. Його авторки — художниці Олена Кендзьор, Олеся Хмелик, Марта Калинич і Христина Максименко кажуть, що давнє місто було колись значним торговельним центром, де відбувалися щорічні ярмарки, тож у концепцію свого стінопису заклали чимало символів.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 08:02
Створений у Харкові механізм подолання розповсюдження наркоманії назвати мітлою, звісно, лише умовно. Це швидше добре вибудований комплекс боротьби з розповсюдженням та вживанням наркотичних і психотропних речовин, складовими якого стали як ресурси влади, правоохоронних органів та широкої громадськості так і засоби сучасної комп’ютерної техніки і цифрових технологій. Організаційно боротьба з наркоманією у Харкові викристалізувалася в програму «Чисте місто», яка ефективно працює з серпня минулого року і дає позитивні результати.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 07:57
У день народження Андрія Кузьменка, якого більше українці знають, як Кузьма Скрябін, у Львові за його книгою «Я, «Побєда» і Берлін» почнуть знімати повнометражний ігровий кінофільм. І буде це 17 серпня. Знімальна група працюватиме у місті Лева десять днів.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 07:51
На узбережжі Чорного моря волонтери відкрили вже другий табір для учасників АТО та членів їхніх родин. Перший волонтерський опорний пункт «Душа Півдня» чотири роки тому запрацював на острові Джарилгач Херсонської області. Днями подібний табір відкрився на Кінбурнській косі, що на Миколаївщині. Ці проєкти успішно реалізували дві громадські організації — «Агентство регіонального розвитку«Причорномор’я» та «Асоціація учасників і інвалідів АТО».
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 07:25
З нагоди сторіччя утворення Сумського художнього музею імені Н. Онацького в його залах розгортають численні виставки та експозиції, де представлені ті чи інші історичні та культурно-мистецькі цінності, що зберігаються у фондах закладу. З-поміж них — унікальна колекція порцелянових виробів, виготовлених майстрами королівської порцелянової мануфактури у столиці Данії — Копенгагені. Заснована у 70-их роках XVIII століття, вона відіграла важливу роль у розвитку фарфорового виробництва у Європі, ставши одним із яскравих зразків високої художньої довершеності і майстерності.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 07:06
У прифронтовому регіоні продовжують встановлювати і розшукувати бойовиків проросійських незаконних збройних формувань, які причетні до злочинів, вчинених після вторгнення на український Донбас «руской вєсни». Попри намагання зловмисників приховати своє терористичне минуле, уникнути відповідальності вдається далеко не всім. З початку року правоохоронці вже затримали 182 бойовиків НЗФ, ще двом десяткам осіб заочно повідомлено про підозру та оголошено в розшук.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 05:17
Станом на 14 серпня 2020 року ще чотири країни дозволили в’їзд громадянам України на свою територію. Таким чином, зараз таких держав вже нараховується 42. Про це заявив міністр іноземних справ Дмитро Кулеба.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 04:57
Як повідомляє пресслужба Мінекономрозвитку, від аграріїв надійшло вже 129 заявок на отримання кредитів за програмою кредитування фермерських господарств на загальну суму понад 58 млн грн. Всього на 2020 рік на цю програму у бюджеті виділено 67 млн грн, підтримка надається на термін до п’яти років і не більш як 500 тис грн. на одне господарство.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 04:54
Дуже важкий, так званий обширний інфаркт ледь не обірвав життя 32-річному чернівчанину Ігореві Грабюку. Відновлював здоров’я після цього він сирими оліями. А нині допомагає це зробити й іншим, бо взявся за виробництво цього «еліксиру для серця».
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 08/14/2020 04:00
Дуже важкий, так званий обширний інфаркт ледь не обірвав життя 32-річному чернівчанину Ігореві Грабюку. Відновлював здоров’я після цього він сирими оліями. А нині допомагає це зробити й іншим, бо взявся за виробництво цього «еліксиру для серця». – Після інфаркту на мене дивилися, як на відпрацьований матеріал, – пригадує чоловік і демонструє знімок коронографії, зроблений 7 років тому. На ньому перекрита тромбом судина. Каже: якби не ота світла ниточка, просвіт у 5% кровотоку, він би сьогодні про усе це не розповідав.

Therapeutic Areas

Clinical Trials and Phases

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Job Titles

Legal and Regulatory

Cell Receptors

Cells

Diagnostics and Therapeutics

Diseases

Drugs - Brand Names

Drugs - Generic

Enzymes

Genes

Health Care

Health and Wellness

Human Anatomy

Mechanisms of Action

Medical Devices

Proteins

Sources

Strategic Scenarios

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications