Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
13,886 results
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/13/2019 10:37
Вчені з'ясували, що кити можуть жити набагато довше, ніж вважалося досі, а середня тривалість життя гренландського кита становить 268 років, що робить цих китів рекордсменами з тривалості життя серед ссавців. Існує мало захворювань загрозливих полярним китам, і цей фактор не в останню чергу впливає на середню тривалість життя цих морських велетнів.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/13/2019 09:41
Під час ремонту тієї чи іншої ділянки дороги каналізаційні та водопровідні люки колодязів необхідно встановлювати на необхідній висоті. Однак дорожники в Черкасах під час реконструкції шляхів вирішили «пожартувати» і таким чином полегшити свою роботу. Що там, мовляв, возитися з тими люками, заасфальтуємо — та й по всьому. Ось так і закрили асфальтом 20 каналізаційних і 18 водопровідних люків.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/13/2019 09:11
19 грудня виповнюється сто років від дня народження видатного українського перекладача уродженця міста Кролевець на Сумщині Миколи Олексійовича Лукаша.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/13/2019 09:06
У Сумах підсумували результати щорічного конкурсу «Всесвіт очима дитини», який організували міська рада, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центральна міська бібліотека.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/13/2019 08:28
Одне із сумських підприємств, що спеціалізується на переробці молока та виготовленні сирів, сметани, вершків та іншої молочної продукції, взялося за виробництво йогурту з бурякових цукатів — подібного продукту поки що немає на вітчизняному ринку.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 11:15
У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва». 1. Василь Шкіря «Тайстра казок» (ДП «ВДБВ «Карпати»). 2. Василь Шкіря «Шаркань» (ДП «ВДБВ «Карпати»). 3. Лариса Каленська «Дружбі навчив короп» (ПП «Ексклюзив систем»)
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 11:14
Законом «Про внесення зміни до статті 1 Закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» на рік продовжено чинний стан речей до 31 грудня 2020-го включно. За ухвалення документа в першому читанні і в цілому проголосували 320 народних депутатів. У повному складі від голосування відмовилися фракції «Голос» і «Батьківщина», повідомляє УНІАН.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 11:08
Людина мети, яка творить сама себе, постійно шукає нові ділові справи. Це про Віктора Білінського. Уже 14 років він живе й працює у столиці Великої Британії. Не закінчував вищих навчальних закладів, зате успішно опановує нові обрії життєвих університетів. Хоч у шкільному атестаті Віктор мав лише «добре» і «відмінно», та після одинадцятого класу вирішив працювати разом зі стрийком (дядьком) столяром. Це ремесло залюбки опанував ще після шкільних уроків. А вже з другого класу відвідував гуртки з малювання, різьблення по дереву. 15-річним став на своєму обійсті мурувати майстерню.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 10:58
Україна — це не лише великі гарні міста з мільйонним населенням. Це й невеликі містечка, села й селища, які часто мають унікальну й цікаву історію, культурну спадщину, традиції. І дуже добре, коли місцеві жителі не лише пам’ятають, зберігають і плекають ці безцінні скарби, а й презентують їх усім зацікавленим та охочим до нових вражень поціновувачам. І українським, і закордонним.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 10:47
Правління Національного банку України ухвалило рішення знизити облікову ставку до 13,5% річних із 13 грудня 2019 року. Регулятор прискорює пом’якшення монетарної політики, оскільки стрімке зміцнення курсу гривні зумовлює швидше зниження інфляційного тиску, ніж очікували.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 10:47
Не лише пам’ятна дошка, а й вулиця Героїв-чорнобильців з’явилася в Рівному напередодні 14 грудня, коли Україна вшановуватиме учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Його друга назва — День ліквідатора. Так його поміж себе називали ті, хто вижив у пащі трагедії 1986-го. Саме тоді в газеті «Правда» з’явилося повідомлення, що державна комісія прийняла в експлуатацію споруджений над четвертим енергоблоком саркофаг. Але відповідно до указу Президента України, день з’явився лише в 2006-му.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 10:41
Україна зобов’язана пригадати й переосмислити події Євромайдану заради об’єднання суспільства, перемоги у війні й свого цивілізованого майбутнього. Ці три наріжних камені, на думку міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського, забезпечать країні сталий розвиток.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 10:27
Доволі несподіваний, однак ефективний спосіб поповнення фінансових ресурсів для рідного навчального закладу обрали у Шосткинській гімназії на Сумщині. Нещодавно тут у підвальному приміщенні встановили два контейнери, в яких почали розводити… хробаків.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 10:23
Звістка про досягнення Юлії Глущенко спричинила прощу журналістів до загальноосвітньої школи №21, де навчається дівчина. Після оголошення підсумків ХІХ Всеукраїнського диктанту школярка застудилася, що вберегло її від надмірної уваги. Саме тому власкору «УК» не вдалося зустрітися з Юлею Глущенко. Але про неї нам розповіли вчителі.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 10:17
Хлопчаки та дівчата у Кіндрашівській ЗОШ І—ІІІ ступенів Станично-Луганського району створюють мультфільми. Тут відкрито мультиплікаційний клуб «Комахи.UA» за підтримки Дитячого фонду Німеччини та міжнародного благодійного фонду «Жовто-блакитні крила». Ідея створити анімаційний клуб виникла під час проєкту «Караван дружби анімаційний», який проходив у червні 2019 року в Бердянську.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 10:03
Телевізійні кадри, як на Житомирщині зрубали одразу 400 молоденьких сосон і урочисто повезли їх до Києва, гострими стрілами вцілили в серце. Саме з них монтували головну ялинку України, тому одразу безжально підпиляли стовбури, щоб вставити їх у металеві опори. І це теж продемонстрували глядачам. Щиро кажучи, не розумію суті таких бравурно-урочистих відеорепортажів, які, проте, рік у рік наввипередки демонструють наші телеканали.
Uryadovy Kuryer (Ukraine) 12/12/2019 09:47
У Національному природному парку «Білобережжя Святослава» проведено біотехнічні заходи, що сприятимуть гніздуванню коловодних птахів: пухівки звичайної, крячка малого та чорноголового, чоботаря та інших. Необхідність спорудження таких острівців пов’язана з тим, що на території майже всіх заповідних об’єктів України протягом останнього десятиріччя збільшується кількість хижих тварин — лисиць, єнотоподібних собак, шакалів. Вони не залишають шансів на виживання потомству птахів коловодних видів, які гнізда в’ють на клаптиках суші поблизу водойм.

Therapeutic Areas

Clinical Trials and Phases

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Job Titles

Legal and Regulatory

Cell Receptors

Cells

Diagnostics and Therapeutics

Diseases

Drugs - Brand Names

Drugs - Generic

Enzymes

Genes

Health Care

Health and Wellness

Human Anatomy

Mechanisms of Action

Medical Devices

Proteins

Sources

Strategic Scenarios

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications