Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
71,425 results
Novinky (Czech Republic) 06/20/2019 01:43
Americká internetová společnost Facebook svými plány na vytvoření nové digitální měny znepokojila politiky ve Spojených státech i Evropě. Americká poslankyně Maxine Watersová, která předsedá výboru finančních služeb ve Sněmovně reprezentantů, již firmu vyzvala k pozastavení těchto plánů, dokud je nepřezkoumají regulátoři a Kongres. Připojila se tak k dalším politikům, kteří signalizovali obavy z důsledků nové měny v oblasti ochrany soukromí a bezpečnosti, píše agentura Reuters.
Novinky (Czech Republic) 06/20/2019 01:00
Pokračování animovaného Tajného života mazlíčků je o tom, že život je změna ať jste zvíře nebo člověk. Svět je plný bohatých, zkažených a sebejistých mužů, a přesně takové milují hrdinky komedie Podfukářky. Brankář přináší dramatický životní příběh legendárního fotbalisty Manchester City Berta Trautmanna.
Novinky (Czech Republic) 06/20/2019 00:41
Pod pojmem ikonický most si každý představí něco výjimečného a obvykle i velkého. Právě tak uvažovali i architekti z rotterdamského studia Fundamental Architects, kteří spojili své síly s designéry z ateliéru Omega Render. Do srdce hlavního kazašského města Astany navrhli 121 metrů vysoké řešení domu a zároveň mostu. Projekt s obrovským kruhovým otvorem nazvali poeticky - Tower of the Sun, tedy Věž slunce.
Novinky (Czech Republic) 06/20/2019 00:22
Čínský prezident Si Ťin-pching přiletěl ve čtvrtek na dvoudenní návštěvu KLDR, oznámila čínská státní média. Jedná se o první cestu nejvyššího čínského představitele do této země po 14 letech. Pro Sia je to první návštěva Severní Koreje ve funkci prezidenta, se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem se však setká již popáté.
Novinky (Czech Republic) 06/19/2019 23:58
Iránské revoluční gardy ve čtvrtek oznámily, že sestřelily nad provincií Hormuzgán americký dron RQ-4 Global Hawk . Informovala o tom íránská státní agentura IRNA, Spojené státy zničení svého stroje nepotvrdily. Údajný incident se odehrál v době silného napětí mezi Teheránem a Washingtonem, způsobeném krachem jaderné dohody z roku 2015.
Novinky (Czech Republic) 06/19/2019 23:38
Na dvoudenní návštěvu přiletěl ve čtvrtek do severokorejského Pchjongjangu čínský prezident Si Ťin-pching. Jedná se o první cestu nejvyššího čínského představitele do této země po 14 letech. Pro Sia je to první návštěva Severní Koreje ve funkci prezidenta, se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem se však setká již popáté.
Novinky (Czech Republic) 06/19/2019 23:10
Novozélandská vláda zahájila ve čtvrtek nákladnou akci na odkup poloautomatických zbraní, zakázaných po březnovém útoku ve městě Christchurch, při němž pravicový extremista ve dvou mešitách postřílel 50 lidí. Kabinet podle agentury Reuters na kampaň vyčlenil 208 milionů novozélandských dolarů (3,1 miliardy korun), majitelům zbraní bude kompenzovat až 95 procent jejich pořizovací ceny.
Novinky (Czech Republic) 06/19/2019 14:43
Při středečním hlasováním britských konzervativních poslanců o post předsedy strany vypadl další z kandidátů, ministr pro mezinárodní rozvoj Rory Stewart. Získal jen 27 hlasů, o deset méně než při úterním hlasování. Největší podporu má nadále bývalý ministr zahraničí Boris Johnson, pro kterého hlasovalo 143 poslanců, o sedmnáct více než v úterý, pořád to ale není ani polovina.

Therapeutic Areas

Clinical Trials and Phases

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Financial Results

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Job Titles

Legal and Regulatory

Cell Receptors

Cells

Diagnostics and Therapeutics

Diseases

Drugs - Brand Names

Drugs - Generic

Enzymes

Genes

Health Care

Health and Wellness

Human Anatomy

Mechanisms of Action

Medical Devices

Proteins

Sources

Strategic Scenarios

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications