Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
68,004 results
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 07/05/2020 23:10
Оксана розповідає "Українській правді SOS" про сімейну самоізоляцію, страхи та переживання, а також про новий онлайн-світ, у якому довелося жити і працювати.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 07/05/2020 21:32
Одного із колишніх поліцейських, що проходять у справі вбивства афроамериканця Джорджа Флойда, Ту Тао відпустили з-під варти у заставу у розмірі $750 000. Експоліцейського підозрюють у пособництві і підбурювання до вбивства.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 07/05/2020 18:55
Австрійська поліція затримала двох чеченців, яких підозрюють у вбивстві політичного емігранта з Чечні Маміхана Умарова, який критикував главу Чечні Рамзана Кадирова. Джерело: "Укрінформ" з посилання на Австрійське агентство преси (АРА). Деталі: Під варту взяли ймовірного стрілка - 47-річного чеченця та ще одного чоловіка. Умаров був громадянином Росії та з 2005 року проживав в Австрії, де просив політичного притулку. APA зазначає, що австрійські органи безпеки пропонували Умарову за життя.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 07/05/2020 16:51
Проукраїнський активіст, плавець-марафонець Олег Софяник, який недавно залишив Крим і оселився на Дніпропетровщині, стверджує, що його дружину Анжеліку Софяник не випустили з території анексованого півострова.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 07/05/2020 16:04
239 науковців із 32 країн підписалися під відкритим листом до Всесвітньої організації охорони здоров'я, у якому стверджують, що ВООЗ применшує ризик поширення коронавірусу повітряним шляхом і закликають її переглянути рекомендації.
Ukrayinska Pravda (Ukraine) 07/05/2020 14:58
У будинку в Новій Каховці на Херсонщині, де в неділю сталася масштабна пожежа, вимкнули електрику і газопостачання, людей із постраждалих квартир відселять.

Information Technologies

IT Markets

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Analysts

Analyst Firms

Global Markets

Global Risk Factors

Government Agencies

Job Titles

Legal and Regulatory

Political Entities

Sources

Strategic Scenarios

Trends

Hints:

On this page, you see the results of the search you have run.  You may also view the following:

  •  Click on this drop-down menu on the right hand side of the page, to choose between the machine learning-produced Insights Reports, or the listing of concepts extracted from the results, in chart or list format. 


  •  View the number of search results returned for the search in each of your collections, and click on any of those numbers to view the entire listing of results from the chosen collection.

  •  Use the search adjustment drop-downs to change the scope, sorting, and presentation of your results.

  •  Show or hide the record’s caption (content description).

  •  Show actions that can be made with the search result record.

  •  Click on the Save button after running your search, to save it so that its results will be updated each time relevant new content is added to the designated collection. You may choose to be notified via search alerts.

Click here for more info on Search Results

Click here for more info on Machine Learning applications