Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
67,090 results
Novinky (Czech Republic) 02/16/2020 18:01
Díky ekonomickému růstu a s ním spojenému vyššímu výběru pojistného, ale v neposlední řadě i úsporám na provoz pojišťovny ve výši téměř miliardy korun se Všeobecné zdravotní pojišťovně (VZP) daří v posledních pěti letech dosahovat kladného hospodářského výsledku, a to i přesto, že náklady na zdravotní péči každoročně rostou.
Novinky (Czech Republic) 02/16/2020 12:26
Na pětině meteorologických stanic v České republice, které fungují přes 30 let, padly v neděli teplotní rekordy. Nejvyšší byla teplota v Klatovech, kde naměřili 18,2 stupně Celsia, oznámil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Rekord pro dnešní den padl i v Českých Budějovicích na stanici v části Rožnov, která funguje už 136 let. Naměřeno tam bylo 17,2 stupně.
Novinky (Czech Republic) 02/16/2020 12:02
Už nejstarší kronikáři zaznamenávali, jak rozvodněná Vltava po celá staletí ohrožovala Prahu. V časech bez přehrad a vodních nádrží závisel stav řeky na rozmarech přírody, které nejednou pobořily i Karlův most. Dosud nejstrašlivější dopad na české země, ale i na velkou část Evropy měl zřejmě klimatický extrém z února 1784.

Automotive Industries

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Global Markets

Government Agencies

Information Technologies

Job Titles

Legal and Regulatory

Market Research Topics

Political Entities

Sources

Strategic Scenarios

Trends