Millie
your market intelligence analyst
Search Results
Edit Save
71,510 results
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 05:43
K vraždě politika CDU Waltera Lübckeho se přiznal pravicový extremista Stephan E., napsal server týdeníku Focus. Odkazuje se na slova nejvyššího státního zástupce Petera Franka, které pronesl na neveřejném zasedání výboru pro vnitřní záležitosti, kde informoval o nejnovějším vývoj v kauze vraždy politika. K motivu vraždy Frank podrobnosti nesdělil, podle některých médií to měl být Lübckeho postoj vůči migraci.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 05:12
Být dlouhodobě upoután na lůžku není pro nemocné po psychické stránce nic jednoduchého. Pro zlepšení jejich nálady a celkového psychického stavu se tak ve Fakultní nemocnici Olomouc rozhodli svým dlouhodobě nemocným dopřávat kontakt se zvířaty. Již přes rok zde pomáhají kocour Jonáš a fenka Anička a nemocní si je nemohou vynachválit.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 04:42
Ve většině základních a středních škol dostanou žáci v pátek 28. června vysvědčení. Pro zhruba 1,3 milionu dětí tak začnou dvouměsíční letní prázdniny. S vysvědčením v ruce budou moci vyrazit na řadu míst po celé zemi, kde na ně bude čekat program či vstupné zdarma. Předčasně mohl školní rok skončit ve školách, které již začaly s rekonstrukcí.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 04:23
Linkové autobusy z Prahy do Karlových Varů jsou v pátek, kdy zahajuje letošní 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, až na výjimky v časných ranních a pozdnějších večerních hodinách, takřka vyprodané. A to někteří dopravci na tento den zdvojily řadu spojů dalšími autobusy. Milovníci filmů si ale mohou rezervovat místenku do vlaku. Nebo se vydat po vlastní ose.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 04:07
České dráhy rozšířily internetové připojení do dalších desítek vozů. Během příštího roku by mělo být připojení dostupné ve většině dálkových vlaků, firma ho postupně zavádí i do regionálních vlaků. V pondělí o tom informoval státní dopravce. Dráhy nyní mají připojení ve více než tisícovce spojů, zatím bez omezení stahovaných dat. Ve všech svých vlacích nabízejí internet i konkurenční RegioJet a Leo Express.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 04:02
V zemi, jejíž obyvatelé jsou pověstní pro vysoké pracovní nasazení, trápí čím dál více lidí problém najít si vhodného partnera. V hektické společnosti totiž dlouhé randění i pomalé oťukávání s nejistým výsledkem velká část Japonců předem vzdává. Do obliby se tak dostává netradiční způsob dohazování. Lásku na zbytek života si Japonci chtějí pojistit pomocí vhodnosti na základě DNA.
Novinky (Czech Republic) 06/26/2019 04:02
Philip David Charles Collins, jenž se na scéně pohybuje od roku 1963 jako Phil Collins, už chtěl s muzikou seknout. Kariéru uzavřel v roce 2011, důvodem byly jeho vleklé zdravotní potíže a touha začít žít rodinný život. O dva roky později však oznámil návrat i to, že začal psát nové písně. A mluvil o možné aktivizaci své bývalé skupiny Genesis.

Automotive Industries

Business Issues

Companies - Public

Companies - Venture Funded

Global Markets

Government Agencies

Information Technologies

Job Titles

Legal and Regulatory

Market Research Topics

Political Entities

Sources

Strategic Scenarios

Trends